Reklam & İşbirliği

Merhaba,

 

Amatör Gezgin'in Gezi Notları'nda sadece gezip gördüğüm, deneyimlediğim yerler hakkında yararlı olacak, olabildiğince objektif bilgiler sunmaya çalışıyorum.

Bu deneyimlerimde benimle olmak, ürün ve hizmetlerinizi seyahat sever okuyucu kitleme tanıtmak ister misiniz?

 

Banner Reklamlar

Web sitemizin ana sayfasındaki ve yazı sayfalarındaki yan, üst ve alt alanlara Banner olarak reklam verebilirsiniz. (Haftalık, 15 günlük, aylık ve 3 aylık seçeneklerle).

Değerlendirme Yazısı

Ürün veya hizmetinizi deneyimler ve onun hakkında kapsamlı bir değerlendirme yazısı hazırlayabilirim. Bu yazıyı web sitemde ve sosyal medya hesaplarımda paylaşabilir, yazının sonunda link veririm.

Sponsorluk

Bir seyahatime, aktiviteme veya seyahatlerimde kullanacağımız ekipmanlara sponsor olabilirsiniz. Bu yolla yazılarımda ve sosyal medya paylaşımlarımda sponsorluğunuzdan bahsederim ve markanızın tanıtımına katkı sağlayabilirim.

Tanıtım Yazısı  

Sizin hazırladığınız bir tanıtım yazısını (içeriğimiz ile uyumlu olmak şartıyla) "Sektörden Haberler" bölümünde yayınlayabilirim.

Backlink & SEO Metinleri & Marka ismi

Yeni yada daha önce yazılmış içeriklerden birinde ilgili bir konuda sitenizin link, ürün veya hizmetin adına süresiz yer verilir.