Antalya

Starlight Resort & Thalasso Spa

Starlight Resort SPA
Starlight Resort SPA
press to zoom
Starlight Resort SPA
Starlight Resort SPA
press to zoom
Starlight Resort SPA
Starlight Resort SPA

Thalasso SPA

press to zoom

Starlight Thalasso & SPA merkezi yaklaşık 6000m² kapalı alana kurulmuş olan devasa bir SPA. İki bölümden oluşan Thalasso-SPA merkezinin birinci bölümünde Türk Hamamı, ikinci bölümde ise Hürrem Sultan Kompleksi bulunuyor.
Hürrem Sultan Kompleksi’nde Aroma Therapy Buhar Odası, Tuzlu Buhar Odası, Bio Sauna, Fin Saunası, Rus Saunası, Kar Çeşmesi, Şok Havuzu, Macera Duşu, Kova Duşu gibi duş seçenekleri bulunuyor.

Thalasso Spa havuzu 750 m açıktan 55 m derinlikten merkeze getirilen deniz suyu ısıtılarak, Thalasso havuzu ve havuz çevresinde özel dizayn edilmiş odalarda son teknoloji ekipmanlarıyla tedaviler de gerçekleştiriyor. Jet duş, Afüzyon, Balneo üniteleri, deniz suyu tedavilerini destekleyici ürünlerle yapılan sargılama odaları da mevcut. 
Ayrıca cilt bakım odaları, masaj odaları ve VIP masaj odalarında müzik sistemi, duş, lavabo, soyunma dolapları ve klima sistemi mevcut. 


Bende hemen bir masaj yaptırarak onayımı verdim buraya çünkü normalde her yaptırdığım masajda mutlaka ters giden birşeyler olur ama burada harikaydı. Uzak doğulu uzmanın mahareti gerçekten de iyiydi. Bu arada şunu da ekleyeyim. Merkezde bulunan VIP odalarında ordan oraya gitmeden bütün uygulamaları bir arada yaptırabilecek ekipmanlar mevcut.

Adres:

Kızılağaç Turizm Merkezi, 07600 Manavgat/Antalya 

Telefon:(0242) 748 80 00